Wypożyczalnia Food Trucków

Imprezy plenerowe to kwintesencja lata i wszystkich cieplejszych miesięcy. Polacy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, wspólnie bawiąc się i biesiadując. Na tego typu wydarzeniach nie może oczywiście zabraknąć smacznego jedzenia. Idealnym i bardzo w ostatnich latach popularnym rozwiązaniem jest food truck, czyli przyczepa gastronomiczna, z której serwować można różne rodzaje potraw. W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów proponujemy Państwu wynajem pojazdów gastronomicznych, dzięki którym można stworzyć swoją idealną imprezę plenerową z doskonałym jedzeniem.

Wypożyczalnia food trucków – otwórz swoją własną kuchnię plenerową

Nasz food truck to tak naprawdę pełnoprawna mobilna kuchnia na kółkach. Sprawdzi się on na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, festynach, piknikach, a nawet weselach. Kompleksowe, wysokiej klasy wyposażenie pozwala na przygotowanie przeróżnych dań i bezproblemową obsługę każdego wydarzenia, zarówno tego kameralnego, jak i całkiem dużego. Przyczepa gastronomiczna wprowadza na imprezie atmosferę luzu i bezpretensjonalnej rozrywki, a zatem to doskonałe rozwiązanie na relaks wśród bliskich, mniej formalną uroczystość lub zabawę integracyjną.

Przyczepa gastronomiczna na wynajem to doskonałe rozwiązanie dla niezależnych. Przystosować można ją do różnych typów kuchni, sprawdzi się w każdych warunkach. Co niezwykle ważne, jej wyposażenie spełnia wszystkie wymogi sanitarne. Naszą siedzibą i głównym obszarem działania jest Warszawa, jednak nasz food truck, czyli idealną kuchnię polową na życzenie dowieziemy dla Państwa także w każde inne miejsce.

Znacznie więcej niż food truck – poznaj naszą ofertę

Nasza firma to nie tylko wypożyczalnia food trucków. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu znacznie więcej, począwszy od wynajmu sprzętu kuchennego i cateringowego, mebli i zastawy stołowej, aż po kompleksową obsługę gastronomiczną wielu innych eventów. Wszystko, czego się podejmujemy, staramy się wykonywać jak najlepiej. Sami przed sobą stawiamy najwyższe wymogi dotyczące higieny, jakości i smaku potraw oraz standardów obsługi. Wszystko po to, aby na twarzach naszych Klientów i Gości widzieć wyłącznie zadowolenie i tworzyć wraz z nimi niezapomniane wydarzenia.